Playboy опублікує незавершений роман Набокова

За уривок з останнього роману Володимира Набокова в 5 тисяч слів Playboy виклав "суму, яку йому ще не доводилося платити".

Журнал Playboy отримав право публікації на своїх сторінках незавершеного роману російського письменника Володимира Набокова.

Операцію санкціонував видавець Playboy Х'ю Хефнер, великий шанувальник Набокова.

Уривок з 5 тисяч слів з'явиться в грудневому номері журналу 10 листопада. За тиждень роман надійде в продаж у американських книжкових магазинах.

Свій останній роман "The Original of Laura" ("Оригінал Лаури") Набоков не зміг закінчити за життя: встиг підготувати тільки 50 карток (він писав чернетки на каталожних картках). Тому письменник заповів його знищити. Проте близькі Набокова вирішили опублікувати текст.

Права на публікацію фрагмента домоглася літературний редактор Playboy Емі Грейс Лойд, що без втоми атакувала літературного агента Набокова Ендрю Уайлі.

У червні Уайлі дав згоду, але в скільки операція обійшлася журналу, невідомо. Емі Грейс Лойд запевняє, що більшої суми за уривок завдовжки в п'ять тисяч слів журналу Playboy платити ще не доводилося.

Володимир Набоков в 1964 році дав розлоге інтерв'ю Playboy, а в 1969-му журнал друкував уривки з "Ади".

Читайте також:

"Війну і мир" визнали найкращою книгою всіх часів

Секс-символ 70-х, актриса Фарра Фосетт померла від раку

Через кризу журнал Playboy виходитиме рідше

Біографія Усами бен Ладена потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: