Помер джазовий музикант Георгій Гаранян

11 січня від зупинки серця помер саксофоніст Георгій Гаранян. Серед його важливих досягнень - підручник "Аранжування для естрадних, інструментальних та вокально-інструментальних ансамблів".

Саксофоніст Георгій Гаранян помер у віці 75 років. За словами вдови музиканта Неллі Закірової, Гаранян помер у Краснодарі, куди приїхав на гастролі. Смерть настала вранці 11 січня від зупинки серця.

Гаранян розпочав музичну кар'єру в 1950-х роках в ансамблі "Золота вісімка". Пізніше, в 60-х, він став грати в естрадному оркестрі Всесоюзного радіо, завдяки якому завоював популярність. В цей же час Гаранян у складі різних джазових ансамблів брав участь у різних фестивалях як в Росії, так і за кордоном.

Гаранян був відомий не тільки як виконавець, але і як композитор: він написав музику до кількох десятків фільмів, серед яких "Покровські ворота", "Вечірній лабіринт" і "Рецепт її молодості". У 1993 році йому було присвоєно звання народного артиста Росії.

Крім того, Гаранян вів радіопередачу "Джаз-клуб Георгія Гараняна" і телепрограму "Джем-5". Гаранян також був єдиним джазовим музикантом, що мав персональний абонемент у Великому залі Московської консерваторії.

Сам музикант вважав одним зі своїх найбільш важливих досягнень підручник "Аранжування для естрадних, інструментальних та вокально-інструментальних ансамблів", написаний у 1970-х роках. По цій книзі досі навчаються студенти всіх музичних вузів і училищ Росії. 

Читайте також:

Помер автор "Їжачка в тумані"

У Москві відновили могилу Гоголя

Російський актор Олег Басилашвілі госпіталізований

ВідеоГурт Limp Bizkit виступив у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: