Помер Хосе Луіс де Вілаллонга

Відомий іспанський письменник, актор і публіцист Хосе Луіс де Вілаллонга помер після тривалої хвороби.

Хосе Луіс де Вілаллонга
Про смерть письменника заявив на центральному телеканалі країни король Іспанії Хуан Карлос. (Фото: elpais.com)
Відомий іспанський письменник, актор і публіцист Хосе Луіс де Вілаллонга помер після тривалої хвороби на 87 році життя в родовому маєтку Кастельбель на острові Пальма. 

Про це офіційно заявив на центральному телеканалі країни король Іспанії Хуан Карлос, повідомляє іспанське інформаційне агентство Europa Press. Вілаллонга відомий широкій публіці своїми книгами "Зустрічі і зіткнення", "Шабля ватажка", "Квітка і вершки", а також декількома ролями в таких гучних фільмах, як "Сніданок у Тіффані", "Кров і пісок", "Фієста". 

Хосе Луіс де Вілаллонга народився 9 січня 1920 року в Мадриді. Відмовившись від професії дипломата, він швидко почав кар'єру письменника і журналіста в таких великих на той час іспанських газетах, як "Доля" (Destino), "Щоденник Барселони" (Diario de Barcelona) і "Універсальний репортер" (El Noticiero Universal). 

Крім того, кілька разів в рік він виїжджав до Парижа, де писав для місцевої газети "Махт" (Macht). У 25 років Вілаллонга або маркіз де Кастельбель - нащадок іспанського аристократичного роду - одружувся на британській аристократці Скотт-Елліс, з якою пробув у шлюбі до 1972 року. 

Потім Вілаллонга одружувався ще двічі - на Сіліане Стелле Морель (1974-1995 року) і на журналістці Бегоне Арангурен. Спадкоємцями аристократичного іспанського роду де Кастельбель були оголошені двоє його дітей від другого шлюбу - син Джон і дочка Кармен, а також прийомний син письменника Фабріціо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: