Загинув відомий львівський письменник Назар Гончар

21 травня в озері неподалік від Ужгороду потонув відомий львівський письменник Назар Гончар.

Відомий львівський письменник Назар Гончар потонув 21 травня. Трагедія, про яку повідомили чергового ужгородського міськвідділу по номеру "02", сталася близько 17.00. На озеро, яке виникло на місці кар'єру, відразу виїхала оперативно-слідча група міліції.

За попередньою версією, письменник потонув під час купання в ужгородському кар'єрі, глибина якого досягає близько 30-40 метрів. Офіційне купання в озері заборонено через його глибину, відсутність безпечних місць, облаштованих пляжів, рятувальної команди і тому подібне.

Свідком трагедії став молодий ужгородський поет Андрій Любка. Він і розповів, що разом з ужгородськими поетами Гончар поїхав відпочити на озеро після зустрічі із студентами Ужгородського національного університету. "Гончар плавав неподалік берега, але через декілька хвилин ми вже побачили у воді його бездиханне тіло. Що сталося - не можемо зрозуміти", - повідомив він.

Назар Гончар (1964 року народження) - український поет і перформер. Лауреат премії БУ-БА-БУ за кращий вірш 1989 року. Автор поеми-комікса "Казка-показка про Байду-немову" (1993), а також збірок віршів: "Закон всесвітнього мерехтіння" і "Променевість".

Співзасновник літературної групи "Лугосад" (Лучук-Гончар-Садловський). Стипендіат програм "Urbani" (2005), "Gaude Polonia" (2007) і "Stadtschreiber der Stadt Graz" (2007/2008). Твори Гончара входять в шкільну програму вивчення української літератури.

Читайте також:

Тисячі людей прийшли попрощатись з Олегом Янковським

В ДТП загинув відомий телеведучий Ігор Пелих

Помер актор, який озвучував Міккі Мауса

Британська актриса Люсі Гордон вчинила самогубство

ВідеоЗагинув Назар Гончар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: