Помер відомий письменник Дмитро Горчев

Дмитро Горчев був знайдений мертвим на порозі свого будинку. Правоохоронні органи виключають насильницьку смерть і кримінальне підгрунтя.

Письменник Дмитро Горчев помер 25 березня у власному будинку в Невельському районі Псковської області (Росія). Йому було 47 років.

Дмитро Горчев був знайдений мертвим на порозі свого будинку. Правоохоронні органи виключають насильницьку смерть і кримінальне підгрунтя.

На блозі письменника в "живому журналі" у четвер з'явився запис, що Горчев дійсно помер 25 березня. Запис зробила його цивільна дружина Катерина.

"Інформація, яка з'явилася сьогодні, правда. Діма помер сьогодні, точна причина смерті ще невідома. Коли подробиці з'являться, я повідомлю про це", - йдеться в записі.

Сам він в останній раз він зробив там запис у середу, 24 березня. Вона починалася словами "Досить, втім, поки про високе". Він повідомив, що "нещодавно прокотився до Білого моря і нафотографував там різноманітних бабць та іншого гламуру" на чорнобілу плівку, а проявити її не може. Горчев цікавився, чи може він де-небудь купити хімікати для прояву плівки у Санкт-Петербурзі.

Дмитро Горчев народився 27 вересня 1963 року в Целінограді (Казахстан). Закінчив Алма-Атинський педагогічний інститут іноземних мов. Працював токарем, вчителем іноземної мови, системним адміністратором, технічним перекладачем.

У 1999 році переїхав до Санкт-Петербурга. До 2005 року працював головним художником видавництва "Гелікон Плюс" і журналу Бориса Стругацького "Південь, XXI століття".

З кінця 1990-х друкувалася проза Дмитра Горчева. Серед останніх книжок - "План порятунку" (2005), "Життя в кастрюлі" (2006), "Міліцейське танго" (2007), "Дика життя Гондвани" (2008).

Останнім часом Дмитро Горчев жив у Невельському районі Псковської області.

Він вів блог у Живому Журналі, в якому, серед особистих записів, публікував і свою прозу. Цей щоденник був один з найпопулярніших в Рунеті. У блозі Горчева було понад 12 тисяч передплатників.

Читайте також:

У США помер рок-фотограф Джим Маршалл

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

Помер головний балетмейстер київської оперети

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: