Загинув відомий український співак В'ячеслав Хурсенко

Автор пісні "Соколята" трагічно загинув у віці 42 років на Волині.

У вівторок, 8 вересня на Волині у віці 42 років трагічно загинув відомий український співак і автор пісень В'ячеслав Хурсенко.

Про це стало відомо від його друзів. За їхніми словами, в день смерті Хурсенко разом із ними рибалив на ставку в кількох десятках кілометрів від Луцька. Він відійшов від компанії на іншу сторону водного плеса і рибалив там. Саме тоді йому, мабуть, стало погано, адже співак був хворий на цукровий діабет. Хурсенко впав у воду і захлинувся.

Прощання з Хурсенком розпочалося 9 вересня о 17 годині в одному з луцьких храмів. У четвер у Луцьку відбудеться похорон митця.

В'ячеслав Хурсенко - уродженець Луцька. Тут він закінчив музичну школу й училище. Починаючи з дев'яностих років минулого століття, став відомий, як співак, композитор, висококласний віолончеліст.

Хурсенко - автор і виконавець пісень "Соколята", "На острові чекання", "Сповідь", "Панує ніч", "Я тебе розлюбив", "Віра, Надія, Любов", "Шалений час", "До рідного дому", "Ковток вина".

На музичному конкурсі молодих талантів "Нова хвиля-2009" в Юрмалі український співак Владислав Левицький виконав головний хіт Хурсенка - пісню "Соколята".

 

 

Читайте також:

Помер видатний актор Семен Фарада

В США помер творець електрогітари Лес Пол

Помер "оскароносний" композитор Моріс Жарр

В Німеччині помер російський гуморист Ян Арлазоров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: