Помер знаменитий Смуглянка з фільму "В бой идут одни старики"

Помер знаменитий Смуглянка з фільму "В бой идут одни старики"

Сергій Підгірний в ролі Смуглянки

У лікарні під Києвом пішов з життя актор Сергій Підгірний, якого глядачі полюбили за роль Смуглянки у фільмі Леоніда Бикова.

На 58-му році життя помер кіноактор Сергій Підгірний, який прославився завдяки ролі Смуглянки у легендарній стрічці "В бой идут одни старики".

Підгірний помер в реанімації центральної лікарні міста Ірпінь під Києвом у ніч на 19 липня.

Підгірний багато пив і давно вже мав мало спільного з тим Смуглянкою "із ямочками на щоках", який був кумиром кількох поколінь. Утім, в пам'яті людей він залишиться молодим і талановитим.

Після знаменитого фільму Леоніда Бикова актор працював на кіностудії імені Олександра Довженка. Потім він знявся в 55 кінострічках, але це були в основному ролі другого, епізодичного, плану.

У важкі 1990-ті - роки занепаду кінематографа - артист змушений був заробляти на життя ремонтом будинків, роботою у столярній майстерні тощо. Як актор він не був затребуваний до 2008 року, коли отримав роль в українському фільмі "Попелюшка з острова Джерба" (вийшов в прокат в 2009 році). Останні роки актор жив у місті Буча, де народився, разом зі своєю мамою.

Читайте також:

Київський суд заборонив кольорову версію "В бой идут одни старики"

Помер знаменитий льотчик Попков - прототип Маестро з фільму "В бой идут одни старики"

Людмила Гурченко: історія життя

Помер патріарх українського кіно Юрій Іллєнко

Повʼязані теми:

Наступна публікація