Померла народна артистка СРСР Людмила Зикіна

В московській лікарні в середу, 1 липня, пішла з життя відома російська співачка Людмила Зикіна.

На 81-му році життя у Москві померла народна артистка СРСР, улюблена співачка мільйонів Людмила Зикіна.

Зикіна померла 1 липня в лікарні від зупинки серця. Ще 25 червня вона потрапила до реанімації, звідки її так і не виписали. Останнім часом у співачки були проблеми з серцем.

10 червня Зикіна відзначала своє 80-річчя. На честь ювілею вона відправилася в тур по Росії разом з Державним академічним російським народним ансамблем "Росія", який вона заснувала в 1968 році.

Сама Зикіна казала, що 2,5 місяця почувала себе не дуже добре, але їй "дуже пощастило", тому що вона "познайомилася з дуже хорошим доктором", який тричі врятував її, "буквально витягнув із землі".

Народна артистка СРСР Людмила Зикіна почала свою кар'єру в 1947 році, коли після успішного виступу у Всеросійському конкурсі молодих виконавців була прийнята в Державний російський народний хор імені Пятницького.

Сольна кар'єра співачки почалася в 1960 році. Пізніше вона стала художнім керівником народного ансамблю "Росія".

У репертуарі Зикіної - більше 2 тисяч російських народних пісень, творів сучасних композиторів, а також російських романсів.

Своє багате творче життя співачка описала в трьох книгах: "Пісня" (1975), "На перехрестях зустрічей" (1987), "Тече моя Волга" (1998). До ювілею вона планувала випустити автобіографічну книгу "Я люблю Вас", в якій зібрані листи, адресовані співачці.

Читайте також:

Режисер Зануссі святкує 70-річчя

Помер відомий письменник і сценарист Георгій Вайнер

Тисячі людей попрощалися з Олегом Янковським

В Одесі живе позашлюбна онучка Леоніда Утьосова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: