Поттера намалюють на марках

В світ вийде сім видів марок, малюнки на яких будуть відповідати обкладинкам книг Джоан Роулінґ.


Випуск марок, присвячених популярному літературному та кіногерою став відгуком британських поштовиків на "поттероманію", що охопила весь світ. 

Королівські поштовики повідомили, що марки вийдуть 17 липня - за чотири дні до виходу в світ сьомої та завершальної книги Джоан Роулінґ  "Гаррі Поттер і рокові мощі". Зображення на них будуть створені за спеціальною ліцензійною угодою між компанією  Warner Brothers та британським видавництвом Bloomsbury, яке видає книги про Поттера. 

Представниця Королівської пошти Джульєтта Едгар висловила впевненість, що марки будуть до вподоби філателістам. 

Гаррі Поттер зробив Джоан Роулінґ не лише літературною знаменитістю, а ще й однією з найбагатших жінок Великої Британії. Її статок сьогодні оцінюється в 545 мільйонів фунтів стерлінгів. 

Книги про Гаррі Поттера та його друзів зі школи магії Хогвартс були видані загальним тиражем у 325 мільйонів примірників та перекладені на 64 світові мови. 

Чотири частини книг вже були екранізовані, а прем'єра фільму по п'ятій - "Гаррі Поттер і принц-полукровка" - запланована на 13 липня цього року.

В 2007 році Королівська пошта Великої Британії  вирішила відзначити марками обкладинки шести альбомів The Beatles. Серія марок з Гаррі Поттером з'явиться поряд із зображеннями діамантового весілля королеви Єлизавети ІІ та герцога Единбурзького, які ьудуть випущені в жовтні, а також серією зображень світил, присвячених популярному британському шою про астрономію "Нічне небо".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: