Предмети з колекції Версаче підуть з молотка

Лондонський аукціонний дім "Сотбіс" проведе в середу торги предметами мистецтва з колекції відомого італійського модельєра Джанні Версаче, убитого в 1997 році.

На аукціон "Сотбіс" виставляється загалом 545 лотів, серед яких картини старих європейських майстрів і художників 18-19 століть, твори відомих скульпторів і предмети меблів із обстановки вілли Фонтанелле на березі озера Комо в місті Мольтразіо на півночі Італії, де жив модельєр і де він похований.

Вартість усієї колекції, що виставляється на торги, оцінюється приблизно в 2 мільйони фунтів стерлінгів. Найдорожчими лотами продажів, за оцінкою фахівців аукціонного дому, є дві книжкові шафи початку 19 століття з дерева вишні, прикрашені позолотою. Вони оцінюються в 80-120 тисяч і 60-100 тисяч фунтів.

Серед живописних робіт вище за інших цінується картина Джованні Тоноллі "Битва амазонок", створена на початку 19 століття. Її естімейт - 25-40 тисяч фунтів стерлінгів.

Зі скульптурних робіт інтерес становлять авторські копії статуй старогрецьких героїв Крега і Дамоксена, створені на рубежі 18 і 19 століть італійським скульптором Антоніо Канової. Вони оцінюються в 20-40 тисяч фунтів. Оригінальні скульптури зараз зберігаються у Ватикані.

Зазначимо, що в лютому колекція модельєра Іва Сен-Лорана побила світовий рекорд на приватну колекцію. Найбільша колекція предметів мистецтва, зібрана Сен-Лораном і П'єром Берже, продана під час триденних торгів за рекордну суму - 374 млн євро.

Читайте також:

PinchukArtCentre представить шокотерапію Демієна Херста

Арт-ярмарок TEFAF відкрився в голландському Маастріхті

Художник Олексій Литвиненко запросив на "Прогулянку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: