Представлено невідомий кінний портрет Майкла Джексона

Перед своєю смертю Майкл Джексон замовив портрет, який зараз виставлено у нью-йоркській галереї.

У нью-йоркській галереї сучасного мистецтва Deitch Projects був представлений раніше невідомий портрет Майкла Джексона. Картину, на якій знаменитий співак зображений на коні, 32-річному американському художнику Кьянде Уайлі замовив сам Джексон перед своєю смертю.

Уайлі розповів, що співак зв'язався з ним у 2007 році після того, як побачив його роботи в Бруклінському музеї. Спочатку художник не відповідав на повідомлення, в яких говорилося, що з ним хоче поспілкуватися Майкл Джексон, так як вважав це розіграшем. Після того, як істинність цієї інформації підтвердилася, співак і художник поспілкувалися по телефону. За словами Уайлі, Джексон дуже цікавився історією його життя, а також виявив себе по-справжньому досвідченою в мистецтві людиною.

Співак і художник домовилися про портрет, і Уайлі відправив Джексону кілька книг з мистецтва. Той повинен був вибрати картини, елементи яких живописець використав би у своїй роботі (Уайлі малює сучасників в позах і антуражі, запозичених з живопису минулих століть). Портретист вже домовлявся з представниками співака про зустріч з ним, на якій Джексон міг би попозувати йому, коли дізнався про смерть "короля поп-музики" (він помер 25 червня 2009 року).

Майкл Джексон не встиг розповісти Уайлі про свої вподобання, тому художник обрав шість картин сам, серед них - роботи Давида і Рубенса. За словами Уайлі, він почував себе зобов'язаним закінчити портрет.

Читайте також:

Рукавичку Майкла Джексона продали на аукціоні за 350 тисяч

Настя Каменських перевтілилась у Майкла Джексона

Художник зібрав з Lego портрет Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: