Прем'єра мюзиклу "Володар перснів"

Офіційна британська і європейська прем'єра мюзиклу "Володар перснів" відбудеться сьогодні ввечері у Лондоні.

Офіційна британська і європейська прем'єра мюзиклу "Володар перснів" ("Lord of the Rings") відбудеться сьогодні ввечері у Лондоні.

"Ця подія присвячена до 70-х роковин початку роботи Джона Рональда Руела Толкіена над трилогією "Володар перснів" і 50-річчю публікації повної трилогії - "Братерство персня", "Дві вежі" і "Повернення короля", - йдеться у повідомленні Королівського театру на Друрі-лейн, на сцені якого поставлено спектакль.

Лондонська постановка "Володаря перснів" обійшлася, за різними джерелами, в астрономічна суму від 7 до 25 мільйонів фунтів стерлінгів, що робить її найдорожчим мюзиклом в Європі. Це істотно перероблений і дещо скорочений варіант того ж мюзиклу, який минулого року йшов в канадському Торонто. 

Сцена театру трансформується в гігантське осереддя машинерії для спецефектів, які покликані підвищити інтерес до відомої історії і не поступитися знаменитій кінотрилогії Пітера Джексона.

"Ми не намагалися втиснути роман в стандартні умови музичного театру, а скоріше намагалися розширити ці умови, щоб вони вміщали толкіеновський матеріал", - розповів режисер постановки Меттью Уорчус. В результаті, за його словами, вийшов якийсь "гібрид" тексту, мистецтва тіла, музики і театру в небачених раніше масштабах. 

Під час постановки в Канаді мюзикл отримав не найкращі відгуки критиків, але ті, кому довелося бути присутнім на передпрем'єрних прогонах мюзиклу в Лондоні, відзначають зміни на краще. "Офіційного вердикту з приводу шоу не буде до 20 червня, оскільки критиків протягом безпрецедентної шеститижневої "шліфовки" спектаклю не пускали його дивитися. Але глядачі, яким довелося його побачити, схвально висловлюються про нього, а неофіційні рецензії вихваляють мюзикл, особливо його спецефекти", - пише британська газета "Дейлі Телеграф". 

У тригодинній постановці зайнято близько 50 театральних акторів, серед яких виконавиця ролі Мері Поппінс в однойменному мюзиклі, який успішно пройшов у Лондоні, - Лора Мішель Келлі (тут вона виконає роль ельфійськой королеви Галадріель).

Музичний супровід спектаклю забезпечує фінська фольклорна музична група "Вярттіня". 

Під час репетиції, немов на виконання знаменитої англійської приказки "Break your leg" ("Зламай ногу"), яка використовується для побажання акторам успіху на сцені, впав з рухомих конструкцій і пошкодив ногу актор Адам Салтер, який потрапив до лікарні. На декілька днів робота була припинена, але потім знову поновилася. 

Квитки на мюзикл продаються за ціною від 15 до 60 фунтів стерлінгів і очікується, що він йтиме на лондонській сцені до 31 березня 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: