Рейтинг впливових людей мистецтва

Рейтинг ста найвпливовіших людей в світі сучасного мистецтва в 2007 році оприлюднений журналом ArtReview.

Рейтинг ста найвпливовіших людей в світі сучасного мистецтва в 2007 році оприлюднений журналом ArtReview. Паперовий номер з матеріалом "Power Top 100" надійде в продаж 17 жовтня, але електронна версія списку вже доступна на сайті журналу.

Як і в 2006 році, рейтинг очолює французький мільярдер, власник будинку Christies Франсуа Піно. На другому місці знов опинився нью-йоркський галерист Ларрі Гагосян, на третьому - директор лондонської галереї Tate Modern сер Ніколас Серота, на четвертому - директор Нью-йоркського музею сучасного мистецтва (MOMA) Гленн Лоурі, на п'ятому - колекціонер і фінансист Елі Брод.

Художник Деміен Херст, що не покидав новинні стрічки цього року завдяки арт-об'екту у вигляді інкрустованого діамантами черепа, опинився на шостому місці, піднявшись з одинадцятого.

У першій двадцятці ArtReview можна побачити імена ще двох творців (на відміну від галеристов і колекціонерів) - художника Джефа Кунса (13-а позиція) і скульптора Річарда Серра (19 місце).

Марк Рапполт, головний редактор ArtReview, в інтерв'ю агентству Reuters сказав, що особливістю новітнього рейтингу стала поява в ньому індійських і китайських художників і колекціонерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: