Рок-фестиваль у Славську

Рок-фестиваль як вияв любові до Батьківщини: молоді люди з усіх куточків України доводили це у Славську на Львівщині.

Упродовж кількох днів вони співали, танцювали, хизувалися своїми вишиванками, ділилися текстами народних пісень та мужньо зносили позбавлене комфорту життя в наметовому містечку. Енергії та адреналіну їм додавав улюблений рок.

46-річний хіппі Ян Вашкевич за 20 років об'їздив автостопом півсвіту. Усюди на згадку про себе залишав власноруч вишитих метеликів. Із цього дивного різнобарвного захоплення і живе: тендітну красу продає за 30, а то й за тисячу гривень.

За втраченою енергією приїздять на музичні фестивалі. Особливого драйву додає рок, каже 16-річний Володимир Марач. В усіх його друзів на чорних футболках – видатні діячі України. Хлопці знають біографію кожного й певні: український рок їм теж би сподобався, як і рокерське меню.

Рок-гурти, що приїхали на фестиваль, живуть у комфортніших умовах: після виступу, кажуть, потрібен спокій, щоб організм засвоїв глядацьку енергію. Організатори першого рок-фестивалю, кажуть: він потрібен, насамперед, самим співакам. Музика на фестивалі лунала настільки гучно, що все переверталося з ніг на голову. Та були все ж таки люди, які рівноваги не втрачали.

ВідеоРок-фестиваль у Славському

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: