Росіянка зарубала сокирою маленького сина, готуючись до кінця світу

Дата публікації
Перегляди
6915
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіянка зарубала сокирою маленького сина, готуючись до кінця світу

Жінка зарубала сина сокирою. Ілюстрація

Жінка хотіла вбити всю родину, але встигла лише півторарічного сина.

У Нижньогородській області Росії заарештовано 41-річна жінку, яку підозрюють у жорстокому вбивстві дитини на релігійному ґрунті.

Мама зарубала сокирою сина, якому виповнився всього один рік і сім місяців, пише газета "Комсомольская правда".

За визнанням затриманої, вона планувала вбити також дочку і себе, чекаючи настання апокаліпсису 21 грудня 2012.

За однією з версій, дітовбивця з села Шалдежка діяла за велінням духовного лідера секти "Релігія Антихриста", який відправив їй на телефон текстове повідомлення зі злочинним наказом.

За даними розпочатого розслідування, приблизно о 4:00 4 листопада Ірина Марушина прокинулася від плачу дітей. Настю їй вдалося заспокоїти, а її молодший брат Паша продовжував плакати.

"Мене наче біс поплутав. Я взяла Пашу на руки, прихопила на подвір'ї будинку сокиру і понесла сина у бік річки", - розповідає жінка.

Пройшовши 400 метрів, вона поклала дитину і вдарила його по потилиці вістрям сокири. Переконавшись, що хлопчик помер, вона скинула труп сина в річку, розповів начальник штабу ОВД.

Після розправи Ірина повернулася додому, взяла Настю і поїхала на таксі до друзів. А через десять днів на питання колишнього чоловіка Олександра про те, що з його дітьми, дітовбивця заявила, що Пашу викрали.

На перших допитах Ірина брехала, ніби дитина зникла, поки вона виганяла вночі з дому кота. Однак вона швидко стала плутатися у свідченнях, а потім зізналася у скоєному.

"Я не міг у це повірити, але слідчі поїхали в Шалдежку і знайшли тіло Паші. І сокиру. А мені Іра сказала, що їй вночі прийшла есемеска, де було наказано вбити сина", - каже Олександр.

Стосовно заарештованої Ірини Марушиної порушено кримінальну справу. Їй належить пройти психолого-психіатричну експертизу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6915
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація