СБУ знайшла картину, викрадену з Ужгородського музею

СБУ знайшла картину Кашшая, яку викрали з Ужгородського краєзнавчого музею.

Служба безпеки України встановила місцезнаходження однієї з чотирьох картин художників, що були викрадені з Ужгородського краєзнавчого музею на початку вересня цього року.

Співробітники СБУ спільно зі слідчими УМВСУ в Закарпатській області в одному з київських антикварних салонів вилучили одну з розшукуваних картин - пейзаж Антона Кашшая "Ліс".

Витвір мистецтва долучений до матеріалів кримінальної справи. У подальшому після проведення відповідних експертиз та слідчих дій картину буде повернено до Державного музейного фонду України. Кримінальну справу за фактом крадіжки музейних цінностей порушено управлінням МВС України у Закарпатській області.

Наразі Служба безпеки України продовжує роботу зі встановлення місцезнаходження викрадених картин "Водоспад Лютянка" Ігоря Грабара, "Буковий ліс" Федора Манайла і "Ворочивські скелі" Йосипа Бокшая.

Експерти поки що не називають загальну вартість викраденого. За неофіційними даними, полотна Йосифа Бокшая на останньому аукціоні в Києві продавалися за ціною від 25 тис. доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: