Шекспір дописав "Дон Кіхота"

Гіпотезу підтвердив директор британської «Королівської шекспірівської компанії».

Вільям Шекспір написав продовження роману Сервантеса «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі». Великий англійський драматург на основі одного з епізодів «Дон Кіхота» в співавторстві написав власну п’єсу, що двічі побачила світ на сцені шекспірівського театру «Глобус» у Лондоні. 


Експерти доволі довго обговорювали цю гіпотезу, але зараз її підтвердили. Про це відкриття в світі літератури повідомив іспанській газеті «Мундо» Ґреґорі Доран, директор британської «Королівської шекспірівської компанії». За словами Дорана, нікому не відома п’єса Шекспіра звалася «Карденьйо» – за іменем епізодичного персонажу безсмертного твору Сервантеса. Це був божевільний юнак, що намагався розповісти гідальго історію своєї нещасної любові, та недорозповів, бо, недобре відгукнувшись про даму, зіпсував стосунки з лицарем сумного образу.

За повідомленням ИТАР-ТАСС, нині з’явилися неспростовні докази того, що легенда ґрунтується на реальності, твердить директор «Королівської шекспірівської компанії». Він не повідомив подробиць, але оголосив про плани зробити постановку «Карденьйо» спільно з іспанцями. «Можливо, її побачать уже 2009 року,» – підсумував Доран.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: