Школяр створив новий напрям у мистецтві

Новий напрям в образотворчому мистецтві - цифрографіку - вигадав дев’ятирічний мешканець Вінниці Костянтин Сапун.

Школяр створив новий напрям у мистецтві
Новий напрям в образотворчому мистецтві - цифрографіку - вигадав дев’ятирічний мешканець Вінниці Костянтин Сапун.
Захоплення точною наукою надихнуло його на створення оригінальних художніх образів, - повідомляє портал focus.in.ua.

Малювати Костянтин почав дуже рано. Першу картину написав у два з половиною роки. Пізніше зацікавився комп’ютерними малюнками. А коли взявся за пензлик, то на полотнах почали з’являтись неймовірні образи, люди, квіти та пейзажі. Під його пензлем народжуються дивовижні картини - цифропотяг з шестисот вагонів, та цифроквіти, де кожна пелюстка - математичний символ, - повідомляє "Освітній портал".

За створення нового напряму в художньому мистецтві - цифрографіки - школяр отримав визнання російських спеціалістів. Художники зі Строганівського інституту архітектури серед 12 тисяч конкурсних робіт присудили гран-прі саме вінничанину, який цифрами намалював картину "Мама - математик". Українське мистецтво, як завжди, мовчить.

Нагадаємо, в Україні живе ще одна андеграундна маленька художниця - харків’янка Поліна Добрякова. Вона ще погано говорить, не вміє читати і писати, а вже створила десятки картин. Кожну завершену роботу вона розчісує гребінцем, "щоб було красиво". Розчесані полотна вундеркіндки колекціонери купують безпосередньо на виставках. Також дівчинка любить розмальовувати свої фотографії. 

Дорослі розгублено посміхаються. Їм важко повірити, що все це намалювала дівчинка, яка ще навіть погано говорить.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: