Сміття на мільйон

Картину вартістю в мільйон доларів знайшли в купі сміття.

Викрадена в 1987 році зі складу Sotheby's картина відомого мексиканського художника Руфіно Тамайо "Три персонажі" знайшлася в купі сміття в Манхеттені. Аукціонна ціна знахідки складає близько мільйона доларів.

Картину знайшла у 2003 році письменниця Елізабет Гібсон. Спочатку вона повісила полотно в кімнаті, яку знімала вдвох із подругою. Проте, коли жінка дізналася, що її знахідка належить пензлю відомого художника, вона заховала картину в туалеті, прикривши фальшивою стінкою, зробленою з фанери.

У 2005 році жінка побачила телепередачу про втрачені картини, в якій були згадані "Три персонажі" та вирішила зателефонувати в Sotheby's. За те, що Гібсон знайшла та повернула "Трьох персонажів" власниця картини сплатила їй 15 тисяч доларів.

Розмір винагороди, одержаної жінкою від будинку Sotheby's не розголошується. "Трьох персонажів" виставили на торги, які будуть проведені в листопаді.

Елізабет Гібсон
news.yahoo.com
Елізабет Гібсон, письменниця, що знайшла картину
Руфіно Тамайо, разом із Ріверою, Сікейросом і Ороско вважається одним із чотирьох великих мексиканських художників. Картини художника, що помер у 1991 році, мають величезний успіх на провідних світових аукціонах.

У 1993 році робота Тамайо "Америка" була продана за рекордні 2,59 мільйони доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: