Тисячі людей попрощалися з Олегом Янковським

Актора поховають на Новодівичому цвинтарі у Москві, неподалік від могили балерини Наталії Бессмертнової.

У п'ятницю, 22 травня, відбудеться похорон Олега Янковського.

Прощання з Янковським почнеться в театрі "Лєнком" об 11:00.

О 14:00 відбудеться громадянська панахида.

Відспівування Янковського пройде в храмі Миколи Чудотворця, після чого актор буде похований на Новодівичому цвинтарі.

"Віддати данину пам'яті великому актору зможуть рідні, колеги і всі шанувальники таланту Янковського", - сказав замдиректора театру Сергій Вольтер.

Нагадаємо, Янковській помер після важкої хвороби в середу, 20 травня, в одній з московських клінік на 66-му році життя.

Співчуття у зв'язку зі смертю Народного артиста СРСР висловили президент Росії Дмитро Мєдвєдєв і прем'єр-міністр Володимир Путін.

"Для нас смерть Олега Янковського – це страшний удар. Цей актор, безумовно, увійшов до історії російського театру, російського і радянського кінематографа, став втіленням народного артиста", - сказав художній керівник "Лєнкому" Марк Захаров.

Він нагадав, що Янковський був першим актором, якого він запросив працювати в "Лєнком" після свого призначення в 1973 році.

"Удар, який ми пережили, не описати ніякими словами", - додав Захаров.

За його словами, Янковський "ніс в собі радість перемоги, сміливості, був людиною – національним надбанням Російської Федерації".

"Таким він від нас і йде, і ми його пам'ятатимемо завжди, поки ми живі, тому що забути його неможливо", - сказав режисер.

Міністр культури РФ Олександр Авдєєв назвав смерть народного артиста СРСР Олега Янковського величезною втратою.

"Смерть Олега Івановича Янковського – це особисте горе мільйонів наших співгромадян. Його любили всі, він мав дуже добру енергетику і таку приголомшливу чарівність, що його герої ставали героями нашого часу", - сказав Авдєєв.

"Смерть Янковського – це горе для країни, горе для російської культури", - зазначив міністр.

За останні три дні прихильники Янковського усипали квітами тротуар перед будинком театру "Лєнком" на Малій Дмітрівці, на згадку про улюбленого артиста. Як повідомив 21 травня представник адміністрації театру, квіти приносили навіть вночі.

Люди покладали букети з троянд, гвоздик, тюльпанів уздовж театральних афіш поряд з головним входом.

Стенди біля службового входу до театру усипані сотнями телеграм від колективів російських і московських театрів, засобів масової інформації, діячів мистецтва, урядових структур, губернаторів, глав дипломатичних місій в РФ, на стендах не вистачило місця для всіх телеграм співчуття.

Біля входу в "Лєнком" встановлений портрет Янковського, оточений свічками і квітами. У гримерці актора на його столику стоїть дитячий малюнок. На ньому – барон Мюнхгаузен і напис: "Посміхайтеся, панове, посміхайтеся".

Труна з тілом покійного, потопаючого в квітах, встановлена на сцені театру. Поряд з ним близькі актора - його сім'я. Також попрощатися з великим актором прийшли Сергій Гармаш, Сергій Соловйов, Іосиф Кобзон, Нікіта Міхалков, Олександр Ширвіндт, Микола Сліченко, Марк Рудинштейн, Ігор Ніколаєв, Дмитро Харатьян, Анжеліка Варум та Леонід Агутін, Леонід Ярмольник, Олексій Учитель, Володимир Єтуш, Тетяна Догілєва, Ірина Мірошниченко, Йосип Райхельгауз, Ренат Давлетьяров, Олександр Олейников, вся трупа театру Ленком та багато інших.

Читайте також:

Помер актор, який озвучував Міккі Мауса

Британська актриса Люсі Гордон вчинила самогубство

Шансоньє Шарль Азнавур став послом Вірменії

Юрій Яковлєв потрапив до лікарні

ВідеоПрощання із Олегом Янковським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: