Сучасне мистецтво спричинило жертви

Двоє відвідувачів лондонської галереї "Тейт модерн" впали в інсталяцію - тріщину в підлозі виставкового залу.

Інсталяція Шибболет
AFP
Бідолахи поціновувачі мистецтва впали в інсталяцію.
Двоє відвідувачів лондонської галереї "Тейт модерн" впали в інсталяцію - тріщину в підлозі виставкового залу, передає телерадіокорпорація ВВС.


Цей незвичайний експонат - робота колумбійського скульптора Доріс Сальседо, яка у вівторок представила своє творіння лондонській публіці. Відтепер у головному виставковому залі галереї до квітня 2008 року буде тріщина завдовжки 167 метрів, яка мірою просування всередину залу розширяється і стає глибше.


За словами самих постраждалих, перед тим, як впасти в тріщину-експонат, вони посковзнулися. На щастя, двоє любителів сучасного мистецтва не одержали серйозних пошкоджень.


Своєю чергою, представник "Тейт модерн" сказала, що, незважаючи на те, що трапилося, керівництво галереї не планує ставити огорожу навколо твору колумбійського скульптора. Вона додала, що це поки що єдиний подібний випадок, хоча за перший день подивитися на інсталяцію прийшли близько 12 тисяч людей.

На створення тріщини у Сальседо пішло більше року. Крім того, щоби встановити експонат у лондонському музеї, їй потрібно п'ять тижнів. За словами скульптора, її твір символізує розділення в суспільстві й расову ненависть.

Експозиція колумбійського автора називається "Шибболет", що в перекладі з івриту означає характерну мовну особливість, за якою можна пізнати групу людей, зокрема, етнічну, своєрідний "мовний пароль".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: