Святкування Нового року літом

У південній півкулі новорічні свята припадають на літо. Проте це не заважає місцевим жителям створити справжню казкову атмосферу.

Новорічні свята
Душевне тепло навіть у літню спеку не буває зайвим. Далеко не у всіх країнах Новий рік та Різдво асоціюються зі снігом, завірюхами, ковзанами та лютим морозом. Санта в теплі не тане.

Це вже відомо точно, адже якби Санта боявся сонця, то діти в південній півкулі планети не отримували б подарунків. А такої казкової краси не було би на вулицях Сіднея.

У Санта-Клауса є помічники, які допомагають створити святкову атмосферу. Один із них - Джон Ковачевич. Він своїми руками приносить зимову казку до літнього Сіднея вже понад десять років. Просто неймовірно, скільки часу та зусиль цей чоловік витрачає на те, щоб подарувати радість іншим людям.

Окрім суто естетської місії, резиденція Санта-Клауса в Сіднеї виконує і доброчинну. Усі його гості залишають по кілька доларів. Ці кошти спрямовує на допомогу дітям, хворим на рак.

Новорічні свята
Джон Ковачевич - не єдиний, хто в цьому районі Сіднея створює казку власними руками. Перетворюють свої будинки на казкові палаци й інші сіднейці. Ерик та Джоан роблять це вже 15 років. Кажуть, що були одними з перших, хто почав яскраво прикрашати свої оселі в цій місцині. За цей час на збір колекції гірлянд витратили близько 35-ти тисяч доларів.

Ерик до цієї красивої і шляхетної справи підходить серйозно - бере на роботі відпустку на 3 тижні і разом із дружиною витрачає її на прикрашання будинку. Сусіди не втомлюються насолоджуватися зимовим палацом.
Не пасе задніх і головна ялинка Сіднея. Вона пишається, що має майже 60 тисяч лампочок. А на будівлі міськради з'являються різноманітні світлові зображення на новорічні теми.

І попри те, що в них надворі літо, австралійці теж бодай на кілька днів відчувають справжнє зимове свято.


ВідеоСвяткування Нового року влітку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: