Свято "Лісової пісні"

4 серпня на Волині стартує дводенне свято "Лісова пісня", присвячене 96 річниці створення цього твору поетеси Лесі Українки.

Леся Українка
(Фото: myslenedrevo.com.ua)
У Ковельському районі Волинської області 4-5 серпня відбудеться літературно-мистецьке свято „Лісова пісня”, присвячене 96 річниці створення Лесею Українкою драми-феєрії "Лісова пісня”. 

Це свято пройде на Волині вже всьоме.
 
Голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників України Ніна Горик повідомила, що нинішнє свято розпочнеться в Ковелі покладанням квітів до пам`ятника Лесі Українці. У приміщенні Центральної районної бібліотеки відбудеться зустріч гостей із представниками влади та інтелігенцією Ковеля, членами Союзу українок. 

Гості відвідають музей-садибу Лесі Українки в Колодяжному. Того ж дня разом з волинськими письменниками вони вирушать у села раойну - Білин, Любитів, Уховецьк, Тойкут, Повурськ, де відбудуться творчі зустрічі з фольклорними колективами, з місцевою інтелігенцією, школярами.
 
5 серпня о 12 годині в урочищі Нечимному за Скулином, на лісовій галявині відбудеться традиційне мистецьке дійство. Уривок з "Лісової пісні” прозвучить у виконанні артистів Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка. 

Тут же буде розгорнута виставка-продаж книжок та виробів традиційних народних ремесел краю (вишивки, вироби із соломи тощо) присутні на святі зможуть відвідати музей "Лісової пісні", збудований нещодавно в урочищі Нечимному, ознайомитися з місцевістю, яка колись надихнула Лесю Українку на написання літературного шедевру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: