Тещу Колесніченка, яка залила жінці в горло нашатир, хочуть виправдати

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тещу Колесніченка, яка залила жінці в горло нашатир, хочуть виправдати

Друга мама Колесніченка змусила суддів побігати / Фото: Фокус

Задля ВІП-тещі суддям довелося їхати кілька десятків кілометрів та проводити виїзне засідання у Жашкові.

Апеляційний суд Черкащини розглядає справу тещі регіонала Вадима Колесніченка, яка три роки тому залила своїй підлеглій в горло нашатирний спирт.

Про це пише "Україна молода".

У 2009 році у місті Жашкiв, що на Черкащині, стався прикрий випадок. Валентина Василівна Македон, матір дружини Вадима Колесніченка Лілії Македон, під час сварки "скрутила" виховательку місцевого дитсадка Хрущ Галину та влила їй у горло нашатирного спирту. Внаслідок цього жінка зазнала опіків дихальних шляхів та стравоходу ІІ ступеня.

Сварка сталася після того, як вихователька обвинуватила доньку Македон в тому, що та не виконує свою роботу.

Чотири судові інстанції визнали тещу одіозного політика винною. Однак після приходу до влади регіоналів терези Феміди почали хилитися на бік обвинуваченої.

Більше того, підсудна Валентина Василівна отримала винятковий привілей - сама визначила, в якому місті обласний суд проводитиме слухання по її справі.

У п'ятницю, 18 травня у Жашкові відбулося виїзне засідання Апеляційного суду Черкащини, яке, на переконання присутнього журналіста "УМ", взагалі можна віднести до категорії "нонсенс". "Адже Валентина Василівна Македон iз незрозумілих причин заявила, що не може приїхати в Черкаси, тож Апеляційний суд області... приїхав у Жашків! Як у тій приказці про Магомета і гору", - пише автор статті.

"Це винятковий привілей , на який не можуть розраховувати навіть віп-арештанти Луценко і Тимошенко", - зазначає видання.

Апеляційний суд оголосив перерву в розгляді справи. Наступне засідання відбудеться 7 червня о 10–й ранку вже у Черкасах. Вдруге їхати до Жашкова судді не побажали.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація