Тисячі оголених в Амстердамі

Відомий творець оголених масовок американський фотограф Спенсер Тунік продовжує переможну ходу містами світу.

Відомий творець оголених масовок американський фотограф Спенсер Тунік продовжує переможну ходу містами світу. В минулі вихідні, 2-3 червня, що припали на Всесвітній день натуриста, він завершив зйомки в Амстердамі. 

Тисячі оголених в Амстердамі
"Живий пагорб" /фото: Reuters

Якщо недавно в Мехіко, напередодні конкурсу Міс Всесвіт, Спенсер роздягнув одночасно 18000 чоловік, то в столиці Голландії він вирішив не ставити рекордів масовості заходу і спробував використати особливості міської архітектури. Фотографії відрізняються особливою художньою винахідливістю автора. На одній - моделі вишикувані за відтінком шкіри, на іншій - вони немов зависли в повітрі над водою (їх утримує дугоподібний легкий місток), на третій - тіла утворюють живий пагорб, на четвертій - виставлені, як у величезній вітрині, на готельних балконах. 

Не дивно, що фантазія художника розгулялася в найвільнішому місті Європи. Зйомки почалися опівночі і були закінчені в неділю удосвіта. Напередодні чергового "голого велопробігу", який цього року голландці вирішили влаштувати в передмісті Наймегена 9 червня, Спенсер Тунік зробив серію фотознімків місцевих нудисток верхи на екологічному транспорті. 

На амстердамських зйомках голими позували близько 2000 чоловік. Експозиція його робіт, зроблених в Голландії, буде виставлена в центрі Амстердама з 23 червня до серпня. Це будуть великі знімки - в людський ріст. До цього часу мерії міст, в яких працював фотохудожник, не були настільки прихильні до його творчості.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: