Творами Дикенса можна гуляти

У графстві Кент відкрився парк "Світ Дикенса".

З шеститижневою затримкою в графстві Кент на півдні Великої Британії 24 травня 2007 року починає роботу тематичний парк розваг «Dickens World» («Світ Дикенса»). Проект, як повідомляє The Guardian, коштував 62 мільйони фунтів стерлінгів (120 млн. Доларів). 

Парк дикенса
Тепер романи Дикенса можна не лише прочитати, але й прожити

Парк побудовано в Чатемі на місці старої верфі, де кілька років працював батько майбутнього письменника. Творці парку розваг намагалися відтворити вулиці вікторіанського Лондона з його трущобами і жебраками.

Один з головних атракціонів - це подорож на човні брудною й повною щурів річці, що імітує Темзу. Проте, як відзначає оглядач The Guardian, заради привабливості парку його автори згодилися на неминучі поступки: наприклад, "лігво Феджіна" (кубло малолітніх злодюжок з роману "Олівер Твіст") перетворилося на дитячий ігровий майданчик для найменших відвідувачів. "Лавку старовин" прикрашає вивіска "Old Curiosity Shoppe" - тобто правопис обрали старовинний, а не той, що був у Дикенса. І таких "компромісів" і невідповідностей дуже багато. 

Утім, автор статті пригадує спостереження містера Слірі, господаря мандрівного цирку з роману "Важкі часи" про те, що людина потребує розваг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: