У Англії відзначають 200-річчя Чарльза Дарвіна

Сьогодні світ відзначить двохсотріччя з дня народження одного з найбільших біологів в світовій історії – Чарльза Дарвіна (1809-1882). Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Головні святкування приурочині 200-річчу з дня народження Дарвіна пройдуть в кембріджському Коледжі Христа, який закінчив Дарвін, там у присутності чоловіка королеви Великобританії герцога Едінбурзького буде урочисто відкритий пам'ятник вченому. На свято запрошені багаточисельні його нащадки.

Також, три дні тому, Королівський монетний двір Великобританії випустив пам'ятну двофунтову монету, приурочену до 200-річчу з дня народження Дарвіна. Автором вигравійованого на монеті зображення ученого стала британський скульптор Сьюзі Заміт. Вона змалювала вже літнього Дарвіна і шимпанзе, що пильно дивиться в один одному в очі.

Нагадаємо, Чарльз Дарвін - один з найбільших біологів в історії, він першим сформулював теорію еволюції, де головну роль грає природний відбір. Таким чином він змінив уявлення, що існувало в той час, про походження людини.

Довгі роки погляди Дарвіна жорстко критикувала церква. Проте напередодні ювілею ученого представники Ватикану визнали, що теорія еволюції не протирічить християнству. Більш того, ніколи офіційно не засуджувалася римсько-католицькою церквою.

Читате також:
Ватикан визнав теорію Дарвіна
Ватикан вирішив захистити чудеса від шахрайства
Галілео міг помилитися через поганий зір

ВідеоВатикан подружився з Дарвіном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: