У Болгарії знайшли золоту маску IV ст.до н.е.

Болгарська археологічна експедиція виявила в похованні IV століття до нашої ери золоту чоловічу маску, що належала царю фракійців.

Агентство France Press повідомило, що болгарська археологічна експедиція виявила в похованні IV століття до нашої ери золоту чоловічу маску, що належала царю фракійців.

На думку керівника експедиції Георгія Кітова, маска, діаметр якої становить 23 сантиметри, повинна була кріпитися до щита. Разом з нею в гробниці знаходилися інші предмети з дорогоцінних металів: срібна посудина у формі голови лані, шлем, судини.

Знахідка була зроблена в районі міста Слівен. Раніше багаті фракійські поховання були досліджені в районі так званої Долини фракійських царів, розташованої між гірськими ланцюгами Стара-Планіна (Балканські гори) і Средна-Гора. На думку Г.Кітова, маска зі Слівена свідчить про те, що Долина царів тягнулася на схід далі, ніж вважалося раніше.

Крупні знахідки фракійських старожитностей на території Болгарії були зроблені також у районах Шипки, Пловдіва і в південних Родопах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: