У Донецьку зібралися "Зірки світового балету"

У Донецьку відкрився фестиваль "Зірки світового балету". Закриється фестиваль 10 жовтня.

В культурному житті Донецька нині відбувається одна з найзначніших подій регіону — 16 Міжнародний фестиваль "Зірки світового балету". На торжество з'їхалися знамениті танцюристи – російська балерина Анастасія Волочкова, народні артисти Грузії і Росії Ніна Ананіашвілі і Василь Ахметелі, всесвітньо відомий хореограф Раду Поклітару, прима-балерина Яна Саленко, керівник Берлінського державного балету Володимир Малахов, кубинський танцюрист Родріго Альмаралес, балерина великого балету в Білорусії Катерина Олейник, солісти Національної опери України Катерина Ханюкова і Андрій Пісарев, артисти балету Японії, Південної Кореї.

Відкрився фестиваль постановкою балету "Жізель", після якої публіка висловила припущення, що Донецьк по праву може вважати себе культурним центром України.

"Жодне місто світу не збирало у себе стільки талановитих осіб одночасно. Цього року підготовка до заходу була дуже складною, гроші на організацію фестивалю, як мовиться, збирали "по нитці". Але завдяки зусиллям друзів фестивалю, моїх друзів, друзів артистів – фестиваль відбувається. Глядачі оцінять шість прекрасних виступів на сцені театру, - говорить народний артист України, художній керівник Донецького державного академічного театру опери і балету Вадим Пісарьов. – Особливу вдячність хочу висловити Раїсі Богатирьовій і нашому спонсорові – національному Інтернет-порталу Укрнет".

10 жовтня, у вечір закриття фестивалю на донецьку сцену зійде максимальна кількість зірок з Росії, Німеччини, Чехії, Японії, Куби, Білорусії, Франції і Казахстану. А Донецький театр, за словами Вадима Пісарьова, планує показати сцену з нової постановки "Ромео і Джульєта".

Читайте також:

На музику Френка Сінатри поставили балет в США

Пісні Radiohead перетворили на балет

Балет на музику "Radiohead"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: