У Києві проходить фестиваль православного кіно "Покров"

Цього року на кінофестивалі представлено 40 кращих фільмів з 6 країн.

У Києві з 9 по 12 жовтня проходить VII Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров".

Цього року на кінофестивалі представлено 40 кращих фільмів з 6 країн.

"Фестиваль вже став явищем для України та її столиці. З кожним роком він набирає все більше популярності не лише у православному світі, а й серед мирян. Отже, сама ідея створення "Покрову" втілилася і має перспективи. Сьогодні, у рамках кінофестивалю, ми проводимо і фестиваль православних ЗМІ, які є тим містком, що єднає духовні істини з тисячолітнім вічним пошуком Людини", - відзначив генеральний директор фестивалю Олександр Акулов.

На відкритті фестивалю, яке проходило у київському Будинку кіно, відбулася всеукраїнська прем`єра художнього фільму "Піп" (режисер Володимир Хотиненко, у головних ролях знімалися Сергій Маковецький та Ніна Усатова). Фільм - про священиків-місіонерів з Прибалтики, які з серпня 1941 по лютий 1944 року відроджували церковне життя на окупованих німцями територіях північного заходу Росії. Після заняття цих областей радянськими військами учасників Псковської місії було заслано в табори.
Також свою нову картину "Радість моя" представив володар Гран-прі Шостого фестивалю "Покров", автор фільму "Форпост", Михайло Шадрін.

Окрім цього, відбувся прем`єрний показ художнього фільму "Диво" режисера Олександра Прошкіна. Головні ролі у фільмі виконують Костянтин Хабенський і Сергій Маковецький. У його основу покладено реальні події у Самарі в 1956 році, відомі як "стояння Зої".

На церемонії закриття фестивалю 12 жовтня о 18.00 у Будинку кіно буде показано прем`єру художнього фільму Павла Лунгіна "Цар". У головних ролях знімалися Петро Мамонов, Іван Охлобистін і Олег Янковський.

Також у конкурсі ігрового кіно буде представлено художні фільми "Щеня", "Межа Ангела", "Настя - дочка кондуктора" і "70 разів 7".

Головними призами фестивалю православного кіно "Покров" стануть рукописні ікони київських майстрів.

Читайте також:

У Києві відбудеться всеукраїнський фестиваль аматорського кіно

Кінофестиваль "Молодість" подає на Черновецького до суду

Арманд Ассанте приїхав на Київський кінофестиваль

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: