У Києві стартує книжковий ярмарок

У столиці відкривається весняний книжковий ярмарок "Медвін".

На книжковому ярмарку мешканцям столиці презентуватимуть книжкові новинки понад 300 видавництв України, Росії та Білорусі.

Книги продаватимуть за цінами виробників. Відвідувачам виставки запропонують придбати літературу різної тематики: дитячу, шкільні підручники, класичні та сучасні твори, наукові дослідження та фантастику.

У межах виставки відзначать переможців конкурсу короткого роману "Євро формат-2008". На ярмарок завітають російський письменник-фантаст Дмитро Биков, українські фантасти Генрі Лайон Олді та Андрій Валентинов. Кожен із них готує програму для творчого вечора і зустрічей із шанувальниками-однодумцями.

У суботу буде проведений круглий стіл "Містичне та реальне у "Білій гвардії" Михайла Булгакова". Також буде проведений Булгаківський бал та фантастична ОлДьова дискотека.

Крім того, у суботу пройде День дитячої книжки. До 60-річчя Ради Європи та 20-річчя Конвенції ООН про права дитини організатори підготували акцію "Будуємо Європу для дітей і разом із дітьми".

У її програмі - виставка дитячої літератури та презентація нових книжок, святковий концерт до 75-річчя видавництва "Веселка", майстерня старого Лева для дітлахів, конкурс дитячого малюнка серед дітей-інвалідів, конкурс студентських та наукових праць із правозахисної антитерористичної тематики, форум юнацької та дитячої фантастики "У світі фентезі".

Читайте також:

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини пройде в Києві

Українські художники беруть участь у міжнародному салоні

В Одесі живе позашлюбна онучка Леоніда Утьосова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: