У Києві відкрилася фотовиставка занедбаних вілл та заміських будинків

До експозиції війшли близько півсотні світлин заміських будинків і вілл, які знаходяться в процесі руйнування.

Виставка робіт італійського фотографічного дуету Pommefritz Crew / Фото: bruciecollections
У київській галереї Brucie Collections відкрилася виставка робіт італійського фотографічного дуету Pommefritz Crew. До експозиції під назвою "Колір руйнування" увійшли близько півсотні світлин заміських будинків і вілл, які знаходяться в процесі руйнування. Серед них є вілла 17 століття.

Основним предметом зйомок дуету Pommefritz, до якого входять Макс Боскіні і Мауро Мануіні, є не тільки занедбані вілли, а й промислові будівлі. Ці об'єкти для художників виступають у ролі живих істот, що володіють унікальним настроєм. Ці настрої фотографи і намагаються передати на плівці.

Зазначимо, що назва дуету - Pommefritz - означає "картопля фрі". Нею фотографи хотіли передати ідею, що у сучасному мистецтві, а тим більше в сучасній фотографії, всі твори унікальні, але взаємозамінні - як шматочки картоплі фрі, серед яких неможливо знайти два ідентичні.

Як повідомляється, роботи Pommefritz представлені також у галереях США, Німеччини та Польщі.

Нагадаємо, у Києві у Музеї сучасного мистецтва проходить наймасштабніша виставка-інсталяція культурологічного дослідження жлобства по-українськи "Жлоб-Арт".

Читайте також:

Гопники у клітці та "жлобство по-українські" в Києві

У Москві відкрили виставку велетенських матрьошок

В Музеї еротики скелети демонструють пози Камасутри

Епатажна виставка оголених автопортретів "Ню Йорк"

Повʼязані теми:

Наступна публікація