У книгарні "Знання" з'явився шанс вижити

Київрада ухвалила рішення про знижену орендну плату для книгарні "Знання" на Хрещатику.

Книгарня Знання
УНІАН
Культурні та громадські діячі таки "дотисли" Київраду в питанні про книгарню "Знання".
Орендну ставку за користування приміщенням для книжкової крамниці "Знання" передбачається залишити на рівні 2% від вартості майна, що в 2,5 рази менше за суму, передбачену держбюджетом-2007 року. 

Рішення про збереження такого розміру орендної ставки сьогодні підтримали члени постійної комісії Київради з питань власності, передає УНІАН. На найближчій сесії Київради це рішення планується затвердити. 

Як повідомив журналістам голова комісії Володимир Дейнега, такий розмір орендної ставки передбачено договором оренди, укладеним у 2006 році, і він діятиме до 2009 року. 

Дейнега зауважив, що таке рішення прийнято у зв’язку з тим, що мер столиці Леонід Черновецький пообіцяв трудовому колективу магазину продовжити дію договору зі старою орендною ставкою. "Хоча це набагато нижче існуючої на сьогоднішній день, ставки, затвердженої Кабінетом міністрів. Ми сьогодні це питання на комісії розглянути і підтримали", - поінформував Володимир Дейнега. 

На запитання про суму оренди, він сказав, що, за словами директора, магазин сплачує "43 чи 46 тис. грн." за оренду приміщення на місяць. Водночас, він додав, що згідно з розрахунками Кабміну, ця плата мінімум в два з половиною рази менша. "Зате київська міська громада недоотримує приблизно 70-80 тис. грн.", - зауважив при цьому Володимир Дейнега. 

Як відомо, 3 листопада 2007 р. Київська мерія офіційно повідомила колективу книгарні "Знання" (вул. Хрещатик, 44-а) про розрив орендних стосунків і виставила вимогу до 10 листопада звільнити приміщення від книжок та обладнання. 

Цим рішенням обурилися культурні та громадські діячі України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: