У Криму відкрився перший в Україні музей шоколаду

Тут представлені поміж інших експонатів шоколадний клавесин, скрипка та ноти, далі гордість колекції – шоколадна Ейфелева вежа.

У Сімферополі відкрили перший і єдиний в Україні музей шоколаду. Солодкі експонати виготовляли вручну півроку. На відтворення історії шоколаду кондитерам знадобилося півтори тонни цих ласощів.

Тут представлені поміж інших експонатів шоколадний клавесин, скрипка та ноти, далі гордість колекції – шоколадна Ейфелева вежа. Не менш дивовижний експонат – шоколадний аналог корони російської імперії.

Батько одного з художників музею допоміг з розрахунками витворів шоколадного мистецтва, спеціалісти виплавили форми, залили шоколадом, кожну деталь з'єднували в підігрітому вигляді, поділилась таємницями екскурсовод музею Світлана Григор'єва

Усі картини теж з солодкого золота. Портрети, пейзажі написані шоколадом на шоколаді за допомогою спеціальних харчових фарб. Кілька місяців художниця музею Єлізавета приборкувала вибагливий матеріал. Його треба розігріти та не помилитися з консистенцією.

Бажаючих "понадкушувати" солодкі експонати та пересвідчитися, що вони таки їстівні прийшло чимало. Зруйнувати витвори також здатні сонце та волога. Тож у приміщенні постійна температура – від 16-ти до 24 градусів. За таких умов, кажуть кондитери, шоколадна історія житиме щонайменше 5 років.

Читайте також:

На шоу автоекзотики зібралися найшвидші суперкари світу

У приміщенні київського музею хочуть зробити готель

Ющенко відкрив музей жертв комунізму

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: