У Москві померла автор повісті "Вам и не снилось" Галина Щербакова

У віці 76 років пішла з життя відома радянська письменниця, уродженка Донбасу Галина Щербакова.

У Москві померла відома радянська письменниця, автор повісті "Вам и не снилось" Галина Щербакова. Нещодавно вона перенесла операцію, але її стан погіршувався. Їй було 76 років.

"Смерть Галини Щербакової - це велика втрата для сучасної російської літератури", - вважає головний редактор видавництва "Прозаїк" Олексій Костанян. Він зазначив, що її повість "Вам и не снилось" по праву вважається класикою.

Щербакова народилася в місті Дзержинськ Донецької області. Закінчила Челябінський педагогічний інститут, працювала в школі вчителькою російської мови і літератури, потім у газеті.

Славу їй принесла повість про історію кохання двох старшокласників "Вам и не снилось". Вона була опублікована у журналі "Юність", а в 1981 році повість екранізували (режисер Ілля Фрез). Фільм мав величезний успіх, став лідером прокату (його подивилися 26,1 мільйона людей), а за опитуванням читачів журналу "Советский экран" він був визнаний кращою стрічкою року.

Серед інших творів Щербакової – "Дверь в чужую жизнь", "Актриса и милиционер", "Армия любовников", "У ног лежачих женщин", "Косточка авокадо", "Подробности мелких чувств", "Митина любовь", "Кровать Молотова", "Не бойтесь! Мария Гансовна уже скончалась", "Радости жизни" та інші.

Читайте також:

Померла співачка Валентина Толкунова

Російський письменник отримав премію за роман з одного рядка

Янукович назвав Чехова "великим українським поетом"

Головним інтелектуалом Росії визнали Віктора Пєлєвіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: