У Москві попрощалися з актором В'ячеславом Невинним

Віддати шану акторові В’ячеславу Невинному у Московський художній театр імені Чехова прийшли сотні його шанувальників, друзі, родичі та колег.

Церемонія прощання почалася о 10-й годині (11-й за Києвом). На головній сцені біля труни зібралися найближчі родичі – дружина Ніна Гуляєва, син В’ячеслав, онуки.

Одними з перших попрощатися з видатним актором прийшли лідер ЛДПР Володимир Жириновський, акторка Євгенія Добровольська, театральний і кінокритик Віталій Вульф, голова Спілки театральних діячів Олександр Калягін і майже вся творча група театру імені Вахтангова на чолі з Володимиром Єтушем.

Також прийшли Михайло Швидкой, Веніамін Смєхов, Наталія Селезньова, Ірина Мірошниченко, Алла Покровська, Володимир Андрєєв, Альберт Філозов та інші.

Біля дверей та холу театру зібралися численні шанувальники таланту актора, які принесли квіти.

Після офіційної громадянської панахиди почалася похоронна відправа о 13:30 (14:30 за Києвом) у Храмі Вознесіння Словущого у Брюсовому провулку. Ховають актора на Троєкуровському цвинтарі Москви.

Невинний помер на 75-му році життя у неділю у себе вдома після тривалої хвороби. Останніми роками актор страждав на важку форму діабету – ускладнення хвороби призвело до гангрени, через яку кілька років тому йому ампутували обидві ноги.

В’ячеслав Невинний
Комсомольская правда
У Москві попрощалися з актором В'ячеславом Невинним
В'ячеслав Михайлович Невинний народився 30 листопада 1934 року в Тулі. У нього рано прокинувся інтерес до театру. Іще школярем він брав участь у постановках драмгуртка, що працював при Тульському палаці піонерів та школярів.

Закінчивши в 1954 році середню школу, Невинний намагався вступити до школи-студії МХАТу, але не пройшов за конкурсом. У 1955 році Невинний знову складає іспит у школу-студію МХАТу. І ця спроба стає вдалою.

У 1960 році Невинний уперше знімається в кіно, виконує роль молодого співробітника міліції у фільмі "Випробувальний термін". Після першої ролі Невинний знявся у низці інших фільмів, зігравши молодого колгоспника у фільмі "Голова" (1964), Фарлафа у кінофільмі "Руслан та Людмила" та інших.

Серед ролей, виконаних Невинним, є й комедійні. Роль Карпухіна у фільмі "Гараж" (1979), роль Юссі Ваттанена у спільному радянсько-фінському фільмі "За сірниками".

У 1984 році Невинний зіграв роль Собакевича у фільмі "Мертві душі" і роль Веселуна У в телесеріалі "Гостя з майбутнього".

Читайте також:

Помер актор, який зіграв Веселуна У в фільмі "Гостя з майбутнього"

Пішов з життя актор Олег Янковський

В ДТП загинув відомий телеведучий Ігор Пелих

 

ВідеоПрощання з В'ячеславом Невинним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: