У Москві вперше відбудеться Сорочинський ярмарок

Основна програма фестивалю відбуватиметься у Всеросійському виставковому центрі (ВВЦ).

Урочисте відкриття I-го Міжнародного фестивалю української культури відбудеться в Культурному центрі України в Москві, де будуть представлені колективи з Росії та України. Тут також відкриється фотовиставка "Мальовнича Україна".

Основна програма фестивалю відбуватиметься у Всеросійському виставковому центрі (ВВЦ). У програмі - конкурс української пісні за участю хорових колективів, вокальних ансамблів та солістів Росії, України та інших країн; народні гуляння, ярмарок декоративно-прикладного мистецтва і товарів народного споживання майстрів з Росії та України; тут розташується містечко майстрів і відбудуться майстер-класи народних умільців .

Також на ВВЦ відбудуться конкурс-пленер художників "Український образ Москви"; народні гуморини, ігри, забави, розваги; театралізована дегустація українських страв; костюмований Парад учасників фестивалю; дефіле українських національних костюмів; програма "Народний мікрофон", а також катання на конях.

Відбудеться також круглий стіл на тему: "Досвід, стан і перспективи розвитку української культури та освіти в РФ. Створення необхідних економічних і соціальних умов".

Фестиваль закриється гала-концертом на головній сцені ВВЦ, у якому візьмуть участь також молодіжні музичні колективи з України.

Сорочинський ярмарок у Москві проводиться в рамках оголошеного ЮНЕСКО Року Гоголя.

Фестиваль української культури Сорочинський ярмарок у Москві проводять Об'єднання українців Росії та Регіональна громадська організація Українці Москви за підтримки Міністерства регіонального розвитку Російської Федерації за участю Посольства України в РФ, Культурного центру України в Москві, Бібліотеки української літератури в Москві, українського земляцтва столиці, Дому народів Росії , ТОВ Сорочинський ярмарок.

Нагадаємо, з 19 по 23 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області відбувався Національний Сорочинський ярмарок, в ході якого був з'їдений найбільший у світі хліб - коровай на 10 кг. перевищує попередній світовий рекорд.

Читайте також:

Ющенко відкрив Сорочинський ярмарок

Шварценеггера запросили на Сорочинський ярмарок

На Сорочинському ярмарку гуртом вишивають рушник (фото)

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: