У Ріо-де-Жанейро оголошено переможця карнавалу

Публіка та журі були одностайні у виборі переможця карнавалу в Ріо.

Школа самби "Унідос да Тіжука"
AFP
Виступ школи "Унідус-да-Тіжука".
У Ріо-де-Жанейро 17 лютого оголошена краща школа самби, що стала переможцем карнавалу, який проходить в цьому бразильському місті щорічно.

Тріумфатором карнавалу 2010 стала школа самби "Унідус-да-Тіжука" - одна з найстаріших в Бразилії. Останній раз цей почесний титул "Унідус-да-Тіжука" виграла в 1931 році.

"Унідус-да-Тіжука" представила на суд публіки і журі оригінальну програму під назвою "Секрет" про таємничі і загадкові події в історії людства. Під час програми танцюристи імітували магів-алхіміків, американських гангстерів 1920-х років, персонажа коміксів Бетмена і покійного "короля поп-музики" Майкла Джексона. У ході свого виступу члени школи "розповіли" про троянського коня, Олександрійську бібліотеку і Висячі сади Семіраміди, царя Соломона і Атлантиду.

За повідомленнями очевидців, програма "Унідус-да-Тіжука" буквально зачарувала публіку, яка практично з самого початку стала аплодувати та скандувати "Чемпіони!".

На другому місці з незначним відставанням фінішувала школа самби "Академікус-до-Гранде-Ріо". Третє місце дісталося чемпіону останніх двох карнавалів школі "Бейдж-Флор".

Тим часом школа самби "Унідус-до-Вірадуро фінішувала на останньому місці і в наступному році брати участь у заході не буде. Ця школа, нагадаємо, привернула увагу громадськості, призначивши своєю королевою (тобто танцівницею, яка очолює процесію) семирічну Джулію Ліру.


Читайте також:

Королевою карнавалу в Ріо-де-Жанейро стане семирічна танцівниця

У Латинській Америці почався сезон карнавалів

Карнавал "Llamadas" в Уругваї

ВідеоКарнавал у Ріо-де-Жанейро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: