У "Я Галерея" зустрінуться схід і захід

Арт-центр "Я Галерея" розпочинає новий проект-розвідку недослідженої території сучасного урбаністичного наївного мистецтва.

"Новий Наїв" — це культурологічне занурення. Пошук основ, мотивів та причин візуальної творчості та самовираження. Незакомплексованість погляду, чиста енергія та радість неопосередкованої академічною школою й технікою виконання творчість — все це відоме здебільшого завдяки роботам сільських примітивістів. Пташечки, струмочки, хатинки концептуально вписуються в ідею наївності погляду художника-примітивіста без академічної освіти та досвіду життя у великому місті.

Втім, відсутність закоснілості притаманна не тільки "співцям" буколічних ідилій. У гонитві за "свіжим поглядом" зовсім не обов’язково звертатися виключно до сучасного китайського націонал-модернізму. Проект "Новий Наїв" має на меті довести саме це. Адже в різних регіонах України є чимало людей, які мають потребу візуалізувати картини та образи, що виникають в їхній уяві, незалежно від освіти та фаху. Навіть, якщо замість затишних хаток, обсаджених рожами, художники мешкають у міських квартирах, і зранку їх будить не спів солов’я, а гуркіт трамваю.

На першій виставці "Нового Наїва", що пройде в "Я Галерея" зустрінуться схід і захід: художниця з Сум Ірина Гаршина та художник з Чернівців Олександр Луценко-Бабан. Виставка триватиме з 25 березня до 4 квітня.

Читайте також:

Українські художники беруть участь у міжнародному салоні

Анатолій Криволап покаже свій живопис

Художник Олексій Литвиненко запросив на "Прогулянку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: