Українці спільно з Голлівудом знімуть фільм про сиротку з чарівним голосом

Дата публікації
Перегляди
3257
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці спільно з Голлівудом знімуть фільм про сиротку з чарівним голосом

Настя Петрик зіграє головну роль у фільмі "Пташинка"

Стрічку "Пташинка", у якій будуть задіяні голлівудські зірки, почнуть знімати влітку у Києві.

У червні 2012 року в Києві розпочнуться зйомки масштабного кінопроекту, який стане спільною роботою України, Росії та Голлівуду. Стрічка носитиме назву "Пташинка" та підніме животрепетну проблему - тему сирітства.

Як повідомили у прес-службі компанії Pillar PR, окрім українських акторів, у фільмі підтвердили свою участь російські та голлівудські зірки першої величини.

Жанр фільму - мелодрама з елементами пригод. Сюжет картини заснований на подіях, які відбуваються в житті дітей-сиріт.

Головна героїня фільму - маленька дівчинка, що володіє чудесним голосом. Коли несподівано помирає її мати, дівчинка від горя втрачає здатність співати і зовсім перестає говорити. Позбавлену батьківського піклування дитину відправляють до дитячого будинку, звідки вона втікає зі своїм новим другом, щоб розгадати таємницю, яку дівчинці спробувала перед смертю відкрити матір.

Генеральним продюсером стрічки виступає Володимир Хорунжий, відомий українському глядачу за альманахом "Закохані у Київ". Автором сюжету "Пташинка" виступив український бізнесмен Тимофій Нагорний. Режисером картини стане українець Тарас Ткаченко.

На даний момент стрічка знаходиться на етапі завершення кастингів, в яких беруть участь українські та російські актори. Проте виконавці головних "дитячих" ролей вже відомі: їх виконають юна українська співачка, переможниця "Дитячої нової хвилі" Настя Петрик, а також переможець шоу "Танцюю для тебе" Давид Антонян.

Також у фільмі знімуться голлівудські зірки - Генрі Томас і Лора Препон.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3257
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація