Українська художниця Галина Москвітіна вразила Ізраїль виставкою "Кодекс Світла"

Українська художниця Галина Москвітіна вразила Ізраїль виставкою "Кодекс Світла"

Фото: ТСН.ua

В Ізраїлі почалося світове турне світангів Галини Москвітіної.

В столиці Ізраїлю Тель-Авіві почалося світове турне української художниці Галини Москвітіної з виставкою світангів "Кодекс Світла".

Виставка її світангів представляла Україну під час відкриття культурного центру України в Тель-Авіві, яке було приурочене до 20-річчя Незалежності.

Надзвичайний і повноважний посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко зазначив значущість того, що Москвітіна розпочала турне саме в Ізраїлі.

"Я щиро сподіваюся, що картини Москвітіної сподобаються багатьом шанувальникам сучасного мистецтва", - сказав Надоленко.

Колекція светангів "Кодекс Світла" - один з результатів повернення художниці після довгої творчої перерви, проведеної на Сході в монастирях Китаю та ашрамах Індії.

"Моє мистецтво для тих, кому легко любити, а не воювати. Люблячий в диханні свого серця може почути музику надсвідомості. У присутності моїх картин він може відчути і виявити своє власне світло. Це - танець вищого щастя, передчуття просвітління", - пояснює художниця.

Після Ізраїлю, протягом сезону осінь-весна 2011-2012, виставку "Кодекс Світла" побачать Італія (Мілан), Великобританія (Лондон), України (Київ), США (Нью-Йорк) та інші міста і країни. Організацією світового турне займається приватний фонд PrivateFoundation "Arcaneart".

Це - не перша подія, організоване фондом Private Foundation "Arcane art" для Галини Москвітіної. Так, в жовтні і листопаді 2010 року в Києві, в Національному музеї російського мистецтва, з успіхом пройшли дві виставки її светангі: "Ангели. Боги. Будди." і "Дар Світлу". А в липні - серпні 2011 року в Одесі - виставка светангі в рамках її "Проекту еволюція". Навесні 2011 року її робота "Школа танців" (Dancer'sDream) була продана на аукціоні Bonhamsв Лондоні.

Галина Москвітіна - українська художниця, що працює в жанрі "светарт" або "латернатівний реалізм". Цей жанр висловлює поняття "світло", "світність", "светоносність". Її живописні полотна - светангі (від "світло" і "якір") - це своєрідні якоря світла на Землі.

Нагадаємо, нещодавно світангі Москвітіної продемонстрували в Одесі. В рамках кожної з виставок Галини Москвітіної, її представники проводять містерії - найдавніші таїнства розкриття свідомості людини.

Читайте також:

В Одесі представили світанги Галини Москвітіної

Художниця Галина Москвітіна представить Україну на прийомі на честь 20-річчя Незалежності України в Ізраїлі

15 мільйонів доларів планують отримати на торгах за вазу династії Цин

Повʼязані теми:

Наступна публікація