Українські художники беруть участь у міжнародному салоні

Українські художники: Леонора Якимащенко, Ірина Осадча, Катерина Корнейчук і Ганна Кисельова беруть участь у Московському міжнародному салоні.

Українські художники беруть участь у XII Московському міжнародному салоні "ЦДХ-2009", який проходить 20-29 березня в Центральному Будинку художника.

В роботі салону беруть участь члени Київської організації Національного союзу художників України Леонора Якимащенко, Ірина Осадча, Катерина Корнейчук і Ганна Кисельова.

Окрім цього, в салоні беруть участь союзи художників Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Латвії, Литви та Естонії.

Салон включає експозиції різних галерей, компаній і художників. Всього презентовано 128 персональних авторських експозицій.

Московський міжнародний художній салон у ЦДХ проводиться щорічно, починаючи з 1998 року. Відмінна риса нинішнього салону - акцент на творчості молодих скульпторів, графіків і керамістів, учасників багатьох виставок, переможців різних конкурсів.

Читайте також:

У Німеччині відкривається фестиваль українського кіно

Анатолій Криволап покаже свій живопис

PinchukArtCentre представить шокотерапію Демієна Херста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: