Українські рушники покажуть у Луврі

Директор Паризького Лувру, головний зберігач фондів та директор французького центру у Києві відвідали Чернігів.

Директор Паризького Лувру Анрі Лоретт, головний зберігач фондів Жан Дюпон та директор французького центру у Києві Мат’є Арден відвідали Чернігів.

Як повідомили у Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній", мета візиту – знайомство з історичними пам’ятками та відбір експонатів для виставки Свята Київська Русь, що відбудеться у Луврі в 2010 році.

Французькі гості побували на чернігівському Валу – ознайомилися з експозицією Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарновського, відвідали Спасо-Преображенський і Борисоглібський собори, Колегіум. Вони також побували в Антонієвих печерах, які можуть стати одним із чудес України.

"Найбільшу увагу французів привернули українські рушники і коштовності", - зазначив працівник заповідника. І додав, що керівництво заповідника запросило директора Лувру Лоретта на святкування 40-річчя "Чернігова стародавнього", що відбудеться восени.

У Чернігові також сподіваються, що кращі експонати, які відберуть на виставку з Чернігівщини, допомагатимуть місцевим храмам потрапити під охорону і фінансування ЮНЕСКО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: