Український фільм "Дім з башточкою" покажуть у Шанхаї і Карлових Варах

Дата публікації
Перегляди
2365
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український фільм "Дім з башточкою" покажуть у Шанхаї і Карлових Варах

Дмитро Кобецький зіграв головну роль / Фото: прес-служба 1+1

Європейська прем'єра українського фільму "Будинок з башточкою", виробництва "1+1 Продакшен", відбудеться в рамках конкурсної програми МКФ у Карлових Варах.

Фільм "Будинок з башточкою" був відібраний для участі в конкурсній програмі міжнародних кінофестивалів в Шанхаї і Карлових Варах.

Світова прем'єра кінострічки запланована в рамках міжнародного Шанхайського кінофестивалю, який пройде 16-19 червня 2012 року.

Європейська прем'єра відбудеться в Карлових Варах, де фільм буде брати участь в конкурсі в секції "від Сходу до Заходу". Повний список фільмів, що потрапили в цю секцію, буде відомий у червні.

"Раніше ми говорили про те, що "Будинок з башточкою" для нас дуже сміливий експеримент. Те, що фільм вже був відібраний для показу на двох найвідоміших кінофестивалях, дозволяє нам говорити про те, що експеримент був не просто сміливим, а й успішним. Я сподіваюся, що журі гідно оцінить цю глибоку і незвичайну стрічку "- прокоментував Олександр Ткаченко, генеральний директор Групи компаній "1+1".

"Для мене це не перший досвід роботи з командою 1+1 і те, що ми знову отримали визнання на такому високому рівні, говорить багато про що. Це дуже складна і масштабна картина, яка зажадала багато творчих і технічних ресурсів, але головне, що ми залишилися задоволені результатом" - зазначила Єва Нейман, режисер і автор сценарію кінофільму.

Дмитро Кобецький зіграв головну роль / Фото: прес-служба 1+1
Шанхайський МКФ - найбільший кінофестиваль в Азії, який проводиться з 1993 року і має акредитацію Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів, фестивалю присвоєно категорію "А".

МКФ у Карлових Варах щорічний кінофестиваль, який проводиться в липні в Карлових Варах (Чехія). З 1956 року належить до категорії "А" і є найбільшим кінофестивалем Центральної та Східної Європи. У цьому році фестиваль пройде з 29 червня по 7 липня.

Нагадаємо, сценарій картини був написаний Євою Нейман за однойменним автобіографічним оповіданням Фрідріха Горенштейна. У кінострічці знялися Альберт Філозов, Катерина Голубєва, Михайло Векслер, Віталій Лінецький, Марія Поліцеймако. Дев'ятирічний хлопчик, вихованець одеського інтернату, - Дмитро Кобецкой зіграв головну роль.

"Будинок з башточкою" - це трагічна історія 8-річного хлопчика, яка сталася взимку 1944 року.

Хвору жінку з сином знімають з поїзда. Мати потрапляє до лікарні, де незабаром помирає. Маленький хлопчик опиняється сам серед чужих людей. Його горе ніхто не помічає, все відбувається буденно, на швидку руку, і начебто, ніщо в світі не змінилося. Дитині доведеться подорослішати за один день і продовжити свій шлях вже одному.

З вікна поїзда він востаннє побачить станцію, назви якої не помітив, знає тільки, що на привокзальній площі стоїть старий будинок з башточкою, і що тут назавжди залишилася його мама.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2365
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація