Українці ведуть перед на "Новій хвилі"

Перше місце в конкурсі "Нова хвиля" в Юрмалі наразі посідає український дует "Барселона". Журі та глядачі сприймають його захоплено.

дует
Галя та Володя з дуета "Барселона" - цілковито протилежні люди.
Українці знову мають шанс стати найкращими на "Новій хвилі" - конкурсі молодих виконавців у Юрмалі. Після двох турів перше місце в українського дуету з несподіваною іспанською назвою "Барселона". Власне, відомий хіт, із яким свого часу прогримів інший дует - Монсеррат Кабальє і Фредді Мерк’юрі, - українські виконавці проспівали в перший день змагання. Утім, і конкуренти не дрімають: Латвія з Молдовою дихають у потилицю.

Головна особливість дуету "Барселона" - оперний голос Галі та естрадна манера виконання Володі - у цьому.

Такого поєднання, каже головний режисер "Нової хвилі” Олександр Ревзін, він особисто на пострадянських сценах не пам’ятає: "Ми ризикували, коли запрошували дует на конкурс, тому що такого жанру немає. Сьогодні ми розуміємо, що виправдано ризикували, що ми домоглися результату: журі й зал захоплено приймали – дуже подобається”.

Вони повна протилежність одне одного. Галя вчиться у Львівській консерваторії, Володимир не знає нотної грамоти – архітектор за фахом. Вона все життя мріяла стати музикантом або співачкою. Він перепробував себе у всьому – 8 років грав у баскетбол, трохи в КВН, трохи - у театрі, трохи модельного досвіду. Галя – з Ужгорода, Володя – з Дніпропетровська. У неї вдома живуть дві собаки, у нього – два коти. Галя спокійна і врівноважена, Вова й хвилини не всидить на місці. Але сьогодні вони роблять все, аби стати дуетом: "Ми не уявляємо життя один без іншого як вокалісти”.

"Барселоні” лише три місяці, – розповідає про свій новий проект продюсер Олег Чорний. Володю він запримітив на всеукраїнському відбірному конкурсі на Євробачення. Пару йому шукали дуже довго, переслухали сотні дівчат, і таки знайшли. Першого ж дня, коли у Юрмалі почалися репетиції до конкурсу, каже Олег Чорний, він зрозумів, що „Барселона” може виграти: "Щойно ми приїхали, поспівали перший день, - і всі поміж собою: ну, звісно, "Барселона” сильні – негласно так кажуть. Вони й справді молодці. Їх двоє, їм простіше: багато хто посилює звучання беками – а вони беки один одного”.

Філіп Кіркоров віддав голос за "Барселону” на відбірному турі у Москві. Не вагаючись зробив би це й тепер, але на "Новій хвилі” Кіркоров уже не суддя, а гість: "Люблю, коли красиво так – сподіваюся, що вони також уразять багатомільйонну авдиторію, як уразили комісію, що відбирала учасників”.

Фотографи довго не відпускають їх після виступів. Журналісти просять розгорнутих інтерв’ю. Їх хвалять і члени журі, і зірки, і навіть інші конкурсанти. Але Володимир та Галя мріють не так про славу, як відпочити після двох виснажливих виступів: "Усе попереду. Ми робимо свою справу, і в роботі є недоліки – ми хочемо стати профі, аби люди приходили й могли отримати заряд енергії й задоволення”.

Неділя – вирішальний день, бо вже буде зрозуміло, хто переміг. За правилами конкурсу, для останнього виступу учасники готують оригінальну пісню, яку до цього часу ніхто не виконував. Першими її почують глядачі "1+1”.

ВідеоУкраїнці - лідери Нової хвилі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: