Унікальні авто в Києві

5 тисяч машин під одним дахом зібрали у Києві в музеї історії автомобілів.

Унікальні авто в Києві
Архів
Там детально можна роздивитися кадилак Елвіса Преслі та Мерседес Гітлера. Коштує колекція мініатюрних автівок чотири мільйони гривень - це лише приблизно. Утім, власникові зібрання й на гадку не спадало продавати моделі.

Тут і дорослі дитиніють, під склом - не просто іграшки, а мініатюрні копії справжніх автівок. В колекції кадилаків - рожевий (точнісінько такий, як у Елвіса Преслі). Поруч - сітроен Шарля Де Голя, президентський ескорт Кенеді і всі варіанти папамобілів.

Найпопулярніший стенд з автівкою Гітлера. Це мерседес - 770 К. В нього рухаються колеса, відчиняються двері і навіть двигун - справжня копія. Насправді більшість екземплярів цього музею - з начинкою всередині. Приміром, бенс-мотор-ваген - перше запатентоване авто у світі.

Власник музею автоісторії - підприємець Валерій. Більше 5 тисяч моделей збирав усе життя, значну частину колекції йому передали у спадок. Нині за кордоном замовляє копії автівок по 300-400 євро. А ось за панцерник довелося змагатися на аукціоні. Дістався він йому за 250 доларів, хоча все починалося всього з 40.

Рафік для перевезення олімпійського вогню - найдорожча копія. За неї пропонують півтори тисячі доларів - Валерій відмовляється. Моделі, каже, наче діаманти - інфляції непідвладні і з часом тільки дорожчають. А головне - настрій підіймають. Серед експонатів - автівки з кінофільмів. Тут можна знайти на поличках залізного коня хрещеного батька. Транспорт із "Діамантової руки", авто Бонда та Бетмена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: