Унікальні авто в Києві

5 тисяч машин під одним дахом зібрали у Києві в музеї історії автомобілів.

Унікальні авто в Києві
Архів
Там детально можна роздивитися кадилак Елвіса Преслі та Мерседес Гітлера. Коштує колекція мініатюрних автівок чотири мільйони гривень - це лише приблизно. Утім, власникові зібрання й на гадку не спадало продавати моделі.

Тут і дорослі дитиніють, під склом - не просто іграшки, а мініатюрні копії справжніх автівок. В колекції кадилаків - рожевий (точнісінько такий, як у Елвіса Преслі). Поруч - сітроен Шарля Де Голя, президентський ескорт Кенеді і всі варіанти папамобілів.

Найпопулярніший стенд з автівкою Гітлера. Це мерседес - 770 К. В нього рухаються колеса, відчиняються двері і навіть двигун - справжня копія. Насправді більшість екземплярів цього музею - з начинкою всередині. Приміром, бенс-мотор-ваген - перше запатентоване авто у світі.

Власник музею автоісторії - підприємець Валерій. Більше 5 тисяч моделей збирав усе життя, значну частину колекції йому передали у спадок. Нині за кордоном замовляє копії автівок по 300-400 євро. А ось за панцерник довелося змагатися на аукціоні. Дістався він йому за 250 доларів, хоча все починалося всього з 40.

Рафік для перевезення олімпійського вогню - найдорожча копія. За неї пропонують півтори тисячі доларів - Валерій відмовляється. Моделі, каже, наче діаманти - інфляції непідвладні і з часом тільки дорожчають. А головне - настрій підіймають. Серед експонатів - автівки з кінофільмів. Тут можна знайти на поличках залізного коня хрещеного батька. Транспорт із "Діамантової руки", авто Бонда та Бетмена.

Відео5 тисяч автівок в одному підвалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: