В Ірані відбувся фестиваль класичних автомобілів

На фестивалі класичних автомобілів будуть представлені автомобілі, які експлуатувалися в Ірані з дня появи в країні автомобілебудування. Деталі - на відео (без коментарів. АР)

Фестиваль класичних автомобілів проводиться в районі історичного музею "Ніяваран" в столиці Ірану. За словами генерального директора автомобілебудівної групи "Сайпа" Мехрдада Безрпаша на виставці представлені всі старі автомобілі вітчизняного і зарубіжного виробництва, які експлуатувалися в Ірані з дня появи в країні автомобілебудування по теперішній час.

Організатори прагнуть, щоб виставка стала тим місцем, де відвідувачі і фахівці зможуть познайомитися з історією вітчизняного і світового автомобілебудування.

Також Мехрдад Базрпаш на прес-конференції з нагоди відкриття в Тегерані фестивалю класичних автомобілів заявив, що незабаром в одному з історичних районів столиці при співпраці з Організацією культурної спадщини народної промисловості і туризму буде створена центральна виставка автомобілів, яка буде діяти постійно.

Читайте також:

Рейтинг найбільш надійних автомобілів очолила Honda

 Україна продасть Ірану 80 літаків Ан-148

Мешканці Ірану оголосили бойкот телефонам Nokia

"Всесвітнім автомобілем року" визнано новий VW Golf

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: