В Одесі випадково знайшли картину Тиціана вартістю 200 млн доларів

Замість вкраденого полотна Караваджо Одеський музей став власником картини знаменитого Тиціана, вартість якої становить мільйони доларів.

Співробітники Одеського музею західного і східного мистецтв виявили, що одна з картин, яка виставлена в їхній експозиції як "робота невідомого художника" епохи Відродження, швидше за все, належить пензлю знаменитого Тиціана.

Якщо це виявиться правдою, вартість полотна становитиме близько 200 мільйонів доларів.

Вже проведена попередня експертиза картини фахівцями Ермітажу. Експертиза підтвердила, що вік полотна і склад фарби повністю відповідають передбачуваному часу її написання.

Як розповів директор музею Володимир Островський, працівники музею виявили безцінне полотно випадково, коли вивчали картину невідомого італійського художника епохи Відродження.

"За художньою цінністю ця картина Тиціана, можливо, набагато цінніша за вкраденого Караваджо", - підкреслив Островський.

Нагадаємо, картина Караваджо "Поцілунок Іуди або взяття Христа під варту", шедевр світового живопису, була викрадена з Одеського музею у 2008 році і її подальша доля досі невідома. Побоюючись повторення цієї історії, у музеї поки що не розголошують назву і місцезнаходження картини.

Тиціан Вечелліо, також відомий як Тиціан Божественний, вважається одним з найвідоміших італійських живописців епохи Відродження. Ім'я Тиціана стоїть поруч з такими геніями Відродження як Мікеланджело, Леонардо да Вінчі і Рафаелем.

Тиціану не було і тридцяти років, коли його визнали найкращим живописцем Венеції.

Його пензлю належать такі картини як "Соломія з головою Іоанна Хрестителя" (1515 р.), "Вознесіння Богоматері" (1518 р.), "Венера" (1538 р.) та інші. Роботи Тиціана (на сьогодні визнано приблизно 300 полотен) зберігаються в найбільших картинних галереях по всьому світу.

Читайте також:

Знайдено невідому картину Леонардо да Вінчі

Британським музеям дозволили повернути вилучені нацистами картини

З музею в Бельгії викрали картину Магрітта за 4 млн євро

Туринська плащаниця виявилася підробкою

ВідеоВ Одесі випадково знайшли картину Тиціана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: