В Одесі живе позашлюбна онучка Леоніда Утьосова

21 березня День народження Леоніда Утьосова. Як виявилось, в Одесі живе його позашлюбна онучка.

Він народився в Одесі в родині дрібного підприємця Йосипа Калмановича Вайсбейна. Опинившись туристом у Парижі, він почув справжній американський джаз. Повернувся до СРСР і організував перший радянський джаз-оркестр. Мало хто знає, що його насправді звати Лазар. Але чи не кожен бодай раз чув - "Сердце, тебе не хочется покоя", "Я вам не скажу за всю Одессу...", "Легко на сердце от песни весёлой..."

21 березня День народження Леоніда Утьосова. Його єдина дочка нащадків не лишила, а от позашлюбних дітей Утьосова виявилося чимало. Ця тема досі табу для пуритансько вихованої мами Олени Палашек. Її бабуся перед смертю зізналася.

Фотографій дідуся і бабусі разом не збереглося - адже, у родині Олени цю частину біографії приховували завжди. Навіть подробиць їхнього кохання бабуся не видала. Вона була на п'ятнадцять років молодшою за славетного артиста. Наскільки привабливим був Утьосов тоді в 30-роки видно зі старих фотокарток.

Зараз Олена прагне познайомитися і ще з одним позашлюбним нащадком Утьосова. Він живе в Москві і пам'ятає відомого батька. Онучка навіть готова зробити тест ДНК, хоча й не збирається претендувати на спадок - головне, каже, їй і так дісталося.
"Мне достался талант, я благодарна судьбе, что так со мной обошлась", - сказала онучка Олена, яка і сама співає.

Вона до того ж, наважилася на дует із дідусем.

Відомо, що у Києві голосистий артист точно бував лише у Національній Філармоніїї. Знавці його біографії кажуть, до української столиці він заїжджав лише на концерти.

Викладач кафедри режисури естради КНУКІМ Олег Боднарчук почув дует Олени Палашек з Леонідом Утьосовим та вирішив поставити мюзикл. Його студенти підхопили ідею викладача та готові репетирувати і вдень, і вночі, аби вже в квітні презентувати музичну виставу.

Читайте також:

Анатолій Криволап покаже свій живопис

Про Луї Армстронга знімуть фільм

Маленькі українці поїдуть до Шварценеггера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: