В продажу з’явилася книга Толкієна, яка раніше не видавалася

Нова книга автора "Володаря перснів" та "Хоббіта" побачила світ у Великобританії. "Легенда про Сігурд і Гудрун" - розповідає про героїв скандинавських міфів.

Толкієн
Дж.Р.Р.Толкієн. Фото aesthetictraditionalist.wordpress.com
У Великобританії надійшла в продаж книга Дж.Р.Р.Толкієна, яка раніше не видавалася, "Легенда про Сігурд і Гудрун" - 500-строфна поема за мотивами скандинавського епосу.

Син письменника Крістофер Толкієн вважає, що форма книги може відлякати багатьох прихильників "Хоббіта" і "Володаря кілець". В основу сюжету покладена історія двох героїв, відомих в скандинавських міфах як Сігурд і Гудрун, а в німецьких - як Зігфрид і Кримхильда.

"Я завжди хотів опублікувати поеми батька, коли прочитав їх після його смерті", - відзначив Крістофер Толкієн, в інтерв'ю британському виданню Guardian. Він сподівається, що твір "Легенда про Сігурда і Гудрун " "проллє світло" на уявлення про древньоскандинавську поезію читачам, які цінують і захоплюються роботами його батька. Книга має, окрім авторського тексту і передмови, також примітки, зроблені сином Толкієна.

Остаточний варіант книги був підготовлений самим Толкієном-старшим, неоформленими залишалися буквально декілька сторінок чернеток.

Цей твір класик світової літератури створив задовго до відомих "Володаря кілець" і "Хоббіта". Дата написання поеми "Легенда про Сігурд і Гудрун" відноситься до періоду 1920-30-х років, у той час Толкієн викладав в Оксфордському університеті.

Виданням неопублікованої спадщини Дж.Р.Р.Толкієна з 1973 року займається син письменника - Крістофер Толкієн, якому належать права на роботи батька.

Завдяки ньому в 2007 року побачила світ повість "Діти Хуріна", лише англомовний наклад якої перевищив мільйон екземплярів. Загальний наклад книг Дж.Р.Р. Толкієна складає близько 150 млн екземплярів.

Читайте також:

Фільм Турчинова отримав золоту нагороду американського кінофестивалю "Ремі"

Вухо Ван Гогу відрізав його друг Поль Гоген

В Україну не впустили книги про війну з Росією

Біографія Усами бен Ладена потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: